• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 111m2

Apartament 3 + 1 - Shitje - Rruga " Milto Tutulani "

Rruga "Milto Tutulani" Tirana e Re - Petronini
PËR SHITJE

360,000 €

Përshkrim

Apartament ne shitje prane Juridikut, rruga Milto Tutulani me siperfaqe 133.33 m2Hapesira eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje, dy tualete dhe dy ballkone.Ka nje orientim te mire, qe ofron mundesi per drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites.Apartamenti eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne katin e 3 te pallatit, me ashensor, prane te gjitha faciliteve te nevojshme Zona e banimit eshte e populluar dhe lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: PAZ1049
  • Sip. e brendshme:111 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 210

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: