• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 ne Shitje

Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik
PËR SHITJE

97,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne Shitje te Tregu Elektrik.Me siperfaqe 92m² i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, tualet dhe 2 ballkone.Shitet i mobiluar.Ndodhet ne kompleks pallatesh me ashensor ne kat te 6.Zona ofron te gjitha mundesite per jetese komode.Me dokumentacion te rregullt dhe hipoteke.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1060
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Klikimet nga Website: 116

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: