• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 ne Shitje

Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

150,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne Shitje te Liqeni Thate.Me siperfaqe 90m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, koridor shperndares,2 tualete dhe ballkon.Shitet bosh, i shtruar me parket, me kondicionere ne cdo dhome.Ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne vijen e pare te ndertimeve te Liqenit te Thate.Zona ofron kushte shume te mira jetese si edhe mundesi te mire investimi.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1144
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 253

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: