• Dhoma Gjumi: 2
  • 87m2

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRES

Rruga e Dibrës - Selvia
PËR SHITJE

130,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dibres .Ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar,organizohet nga nje dhome ndenje ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Apartamenti ofrohet i shtruar me parket dhe me te gjitha hidrosanitaret e e nevojshme .Nje mundesi e mire investimi ose banimi .PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI.

Informacion

  • Referenca: MAS1152
  • Sip. e brendshme:87 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 198

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: