• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2

Apartament ne shitje 2+1+2

Pazari I ri
PËR SHITJE

185,000 €

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1+2  me siperfaqe 120.m2 ne qender  tek "Pazari i ri".Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me hapesire te bollshme bashke me ambientin e gatimit, dy tualete dhe dy  ballkone.Ka nje orientim te mire drejt kahut jug - lindje, me nje ndricim natyral dhe te ngrohte gjate dites. Eshte plotesisht i shtruar me parket, hidrosanitare te nje cilesie shume te mire , dritare dopio xham dhe dyer tenje cilesie te larte,dhe sistem kapote.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar me dy ashensore. Zona ne te cilen ndodhet ka nje frekuentim te larte dhe lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore, me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane vetem tre minuta larg qendres.Brenda cmimit eshte i perfshire edhe nje post parkimi 20m2 ne katin -2. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ1157
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 315

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center
 • View to River

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: