• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 102m2

Apartament 2+1+2 ne shitje

Rruga e Bogdaneve
PËR SHITJE

163,000 €

Përshkrim

Shitet apartamenet ne rrugen e Bogdaneve.Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor.Apartamenti ka nje orjentim te mire drejt jug-perendimit me drite natyrale pergjate gjithe dites.Ndodhet ne nje te mire, me fasilitete te shumta prane dhe afer qendres se qytetit.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1219
  • Sip. e brendshme:102 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 102

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: