• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 106m2

Apartment For Sale 2+1+2

Fresku
PËR SHITJE

85,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 2 + 1 + 2,  tek FreskuApartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 ,nga te cilat 106m2 jane te brendshme.Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte, te qete, ne rruge kryesore.Ka orientim Perendim, e cila i mundeson apartamentit drite natyrale, per pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.  

Informacion

  • Referenca: PAZ1227
  • Sip. e brendshme:106 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Klikimet nga Website: 85

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: