• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament me qira per zyre

Rruga e Kavajës
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament me qira prane rruges se Kavajes tek Square21. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje super lokacioni, ndertim modern me standard.Ka nje siperfaqe prej 127.2m2 dhe siperfaqe te brendshme 111m2, i ndare ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine dhe dy tualete, por ofrohet bosh, i investuar me parket. Apartamenti jepet per banim ose si ambjent komercial.Per me shume detaje, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: ROG1484
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 363

Kontakto Agjentin