• Tualete: 2

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE BLLOK

Bllok
PËR QIRA

800 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne bllok ne nje nga zonat me te preferuara per banim. Apartamenti eshte i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Orientimi Veri-Lindje.Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: MAS1690
  • Tualetet: 2
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 105

Kontakto Agjentin