• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1 per qira (30.000leke) - Ali Demi (Ish Markata e Vjeter)

Ish Markata e Vjeter Ali Demi
PËR QIRA

258 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Aparatment 2+1 me siperfaqe 70m2, i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati ekzistues.Aparatamenti organizohet ne nje dhome ndenjie se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon i mbyllur.Mobilimi ofrohet modest por perfshin te gjitha orendite dhe pajisjet elektroshtepiake te nevojshme.Zona ofron qetesi dhe mundesi parkimi.Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1713
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 737

Kontakto Agjentin