• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 82m2

Apartament 1+1 + Garazh Joy Residence.

Rezidenca Joy
PËR SHITJE

285,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje ne zonen e Teg me siperfaqe 94 m2 plus nje post parkimi dhe nje depo.Apartamenti strukturohet ne nje sallon dite, ambientin e gatimit, nje tualet, 1 ballkon dhe nje dhome gjumi.Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt ku vlen te theksohen qe te gjitha mobiljet jane  marka mjaft te njohura  duke filluar nga veshja e kolltukut just cavalli, perde just cavalli, lavatrice miele, chillera mitsubishi dhe tavoline ngrenie model versace,sistem fonie tavanor. Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qira me vleren 1,200 euro. Prona disponon certifikate pronesie

Informacion

  • Referenca: MAS1745
  • Sip. e brendshme:82 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment Block
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 625

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: