• 100m2

Toke per shitje - Rr. Sitki Cico, Brryli

Rruga Sitki Cico Brryli
PËR SHITJE

150,000 €

Përshkrim

Shitet truall me siperfaqe 100m2, prane Brrylit ne nje pozicion shume te miregjeografik.

Mund te shfrytezohet per ndertim duke perfshire dhe nje pjese te mire te truallit qe e rrethon.

Ndodhet ne Rr. Sitki Cico, prane Bulevardit Zhan Dark.

Shitet ne nje vlere shume te mire ne raport me cmimin e tregut.

Informacion

  • Referenca: PAZ1822
  • Sip. Totale: 100 m2
  • Lloji: Land
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 281
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: