• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 100m2

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE , RRUGA MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYRI Myslym Shyri
PËR SHITJE

150,000 €

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne qender te Tiranes, ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe 100m2. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, gjithashtu e ben ate teper te pershtatshem per investim,duke marre parasysh se cmimet e qirave te nje apartamenti ne kete zone jane 600-1000 euro(ne varesi te mobilimit)Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1901
  • Sip. e brendshme:100 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 428

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: