• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 130m2

Apartament 3+1 (130m2) per shitje - Astir, prane Vila L

Astir, prane Viles L Astiri
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 3+1+2 me siperfaqe 130m2 me vendodhje ne Astir, prane Viles L.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie i perbashket me kuzhinen/ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, tre ballkone si dhe dy korridore shperndarese.

Apartamenti pozicionet ne katin e gjate te nje pallati 8-katesh me ashensor, ndertim i vitit 2015.

Apartamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1967
 • Sip. Totale: 130 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 6
 • Klikimet nga Website: 173
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • Lift

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: