• Dhoma Gjumi: 8
 • Tualete: 3
 • 1000m2

Vile per qira - Komuna e Parisit

Komuna e Parisit Selitë
PËR QIRA

4,000 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira nje vile/ndertese multifunskionale me siperfaqe 400m2 dhe trualli me siperfaqe 1000m2 me vendodhje tek Komuna e Parisit, prane Unazes se Madhe te Tiranes.

Vila eshte e perbere nga 8 dhoma, 3 tualete si dhe disponon paking per 4 makina.

Preferohet te shfrytezohet me qira kryesisht si ambient biznesi/per zyra.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1969
 • Sip. Totale: 1000 m2
 • Sip. e brendshme:400 m2
 • Dhoma Gjumi: 8
 • Tualetet: 3
 • Lloji: Villa
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 431
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Garden

Kontakto Agjentin