• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 106m2

Apartament 2+1 (106m2) per qira - Rruga e Kavajes (Qender)

RRuga e Kavajes, Qender Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

Çmimi sipas Kërkesës

Përshkrim

Ofrohet per qira nje apartamente 2+1 me siperfaqe 106m2, i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore.
Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra dhe ofrohet i pamobiluar (vetem me kondicioner)
Ambineti eshte i organizuar ne tre dhoma, dy ballkone, nje tualet dhe nje korridor shperndares.
per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1973
 • Sip. Totale: 106 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 247
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: