• Tualete: 1
  • 35m2

Ambient komercial per qira 300 Euro - Rruga Barrikadave

Rruga e Barrikadave Rruga Barrikadave
PËR QIRA

300 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira nje ambient komercial me siperfaqe 35m2, e pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese biznesi.

Ambienti disponon dhe tualet te brendshem.

Eshte i pershtatshem per zyre, klinike, etj.

Ndertesa disponon dhe ashensor.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1977
  • Sip. Totale: 35 m2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 118
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • Lift
  • City Center

Kontakto Agjentin