• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 166.32m2

Apartament 2+1 per shitje - DOWNTOWN 1

Bulevardi Deshmoret e Kombit Rruga e Elbasanit
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1+2 ne godinen me te larte dhe te mirenjohur ne qytet, DOWNTOWN ONE me vendodhje ne Blv. Bajram Curri.

Apartamenti ndodhet ne katin e 21 me siperfaqe totale prej 166.33m2 dhe eshte e organizuar ne:

- Dhome ndenjie + gatim - me sip. 38.65m2
- Dhome Gjumi 1 - 40.58m2
- Dhome Gjumi 2 - 19.49m2
- Tualet 1 - 3.9m2
- Tualet 2 - 5.98 m2
- Dhome Teknike - 3.48m2
- Ballkon - 16.4m2
- Korridor - 7.13 m2

Orientimi: jug - Lindje

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2004
  • Sip. Totale: 166.32 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 136
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: