• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 164.29m2

Apartament 2+1+2 per shitje - DOWNTOWN ONE

Bulevardi Bajram Curri Rruga e Elbasanit
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1+2 ne godinen me te larte dhe te mirenjohur ne qytet, DOWNTOWN ONE me vendodhje ne Blv. Bajram Curri.

Apartamenti ndodhet ne katin e 22 me siperfaqe totale prej 164.29m2 dhe eshte e organizuar ne:

- Dhome ndenjie + gatim - me sip. 37.73m2
- Dhome Gjumi 1 - 24.56m2
- Dhome Gjumi 2 - 16.91m2
- Tualet 1 - 9.85m2
- Tualet 2 - 8.69 m2
- Dhome Teknike - 3.24m2
- Ballkon - 23.98m2
- Korridor - 8.61 m2

Orientimi: jug - Lindje

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2005
  • Sip. Totale: 164.29 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 22
  • Klikimet nga Website: 244
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: