• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 117m2

Apartament 2+1+2 +post parkim per shitje - Mirabella, Oxhaku

Mirabella, Oxhaku Oxhaku
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2+post parkimi me siperfaqe 117.02m2, i pozicionuar ne katin e pare te banimit, te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenjie,kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes per m2 eshte 850 Euro + posti i parkimit 15.000 Euro.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2009
 • Sip. Totale: 117 m2
 • Sip. e brendshme:102 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 368
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: