• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 98m2

Apartament 2+1+2 per shitje - ASL, Rr. Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi Manastirit Shkolla Andon Zako Çajupi
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 98.49m2 i pozicionuar ne katin e 8-te, pjese e nje prej rezidencave me te njohura ne zonen prane Gjimnazit Cajupi, Rr. Kongresi Manastirit.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambinet ndenjie, kuzhibe, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2010
 • Sip. Totale: 98 m2
 • Sip. e brendshme:84 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 284
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: