• Tualete: 2
  • 280m2

Super Ambient për Shitje , Ne Zonen E Bllokut , 280 M2

Rruga Sami Frasheri Ish Blloku
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Jepet me qira Ambient në zonën e bllokut!
-280 m2, kati 2
-Me 2 hyrje kryesore , e përshtatshme edhe për 2 biznese të ndara
-E rrethuar me vetratë xhami, e shtruar me parket cilësor dhe të instaluara sistem kondicionimi
- 2 tualete dhe nje magazinë
-Mund të shfrytëzohet për tipologji të ndryshme biznesi
-Ambient me cdo kusht sigurie dhe i mirëmbajtur

Informacion

  • Referenca: BLL2012
  • Sip. e brendshme:280 m2
  • Tualetet: 2
  • Lloji: Office
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 362
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: