• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 68m2

Apartament 1+1 per qira - Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Shkolla e Baletit
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Apartament 1+1+kuzhina e ndare me vete, me siperfaqe totale 68 m2, e pozicionuar ne katin e katert te nje ndertese rezidenciale me ashensor.

Apartamenti eshte i organizaur ne nje dhome ndenjie, kuzhine e ndare ne vete, nje tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet optimale.

Informacion

 • Referenca: PAZ2021
 • Sip. Totale: 68 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 292
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center

Kontakto Agjentin