• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 115m2

Apartament 2+1+2+2blk me qera

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1+2+2blk tek rruga Elbasanit, tek Gjuhet e huaja. Aparatmenti eshte plotesisht i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne koridor hyres, sallon ndenje i bollshem bashke me kushinen, dy dhoma gjumi, dy tualete , dy ballkone dhe nje depo. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: KOM2023
 • Sip. Totale: 115 m2
 • Sip. e brendshme:100 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 270
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin