• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 3
 • 140m2

Jepet me Qira Vile 2 kat ne Surrel , 140 m2

Surrel
PËR QIRA

1,200 € /Muaj

Përshkrim

Jepet vile me qira ne Surrel
-Me siperfaqe 140 m2 banese, 2 kat
-Kati I kuzhine+sallon+banjo 70 m2
-Kati II 2 dhoma gjume me banjo personale
-Rafte ne shkalle
-Banjo te jashtme qe mund te perdoret per lavanderi
-Tarrace para shtepise 70 m2
-Garazhd 35 m2
-Oborr 400 m2
-E gatshme dhe per Airbnb
-Siguri maximale ,rruge e mbikqyrur gjithe kohes dhe e ndricuar

Na kontaktoni per shume informacion!

Informacion

 • Referenca: BLL2041
 • Sip. e brendshme:140 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 3
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Villa
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 411
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin