Jepet Vile per shitje ne Mysylm Shyr

Myslym Shyri
PËR SHITJE

700,000 €

Përshkrim

Jepet Vile per Shitje ne Myslym Shyr

-Vila ka siperfaqe totale 164 m2
-Me 3 kate dhe oborr
-Dokumentacion te rregullt

Per informacion te metejshem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL2098
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 378
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: