• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 75m2

Oasis Rezidence

Oasis Rezidence Ish Fusha e Aviacionit
PËR SHITJE

108,000 €

Përshkrim

Shesim apartament prane ish fushes se aviacionit dh eunazes se re, ne nje nga rezidencat me cilesore, ndertimi vitit 2023. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh me 2 ashensore, fasade e vetiluar, punime shume cilesore, me orientim nga jugu me drite natyrale gjate gjithe dites dhe pamje te lire.

Informacion

 • Referenca: KOM2122
 • Sip. Totale: 75 m2
 • Sip. e brendshme:75 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 6
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 332
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: