• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 63.75m2

Apartament 1+1 per shitje (ne proces ndertimi) - Rr. Siri Kodra, Ish Stacioni Trenit

Rr. Siri Kodra Ish Stacioni i Trenit
PËR SHITJE

76,500 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe totale 63.75m2 pozicionuar ne katin e peste (godine banimi & sherbimesh 7-kateshe dhe 2 kate parkimi), ne proces ndertimi me vendodhje Rr. Siri Kodra, Ish stacioni Trenit.

Cmimi i shitjes: 1200 Euro/m2 (i diskutueshem).

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2128
 • Sip. Totale: 63.75 m2
 • Sip. e brendshme:54.83 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 432
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: