• 66m2

Dyqan me qera

myslym shyri Myslym Shyri
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Japim Farmaci me qera ne rrugen Myslym Shyri. Farmacia funksionon prej 12 vitesh dhe jepet me qera ne gjende pune me klientele te kosoliduar. Mundesi shrytezimi te licenses.

Informacion

  • Referenca: KOM2129
  • Sip. Totale: 66 m2
  • Sip. e brendshme:55 m2
  • Kati: 1
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 273
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin