• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 77m2

Apartament 1+1 (77m2) 220 EUR per qira - Rr. e Thesarit, Fresk

Rruga e Thesarit, Fresk Fresku
PËR QIRA

220 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Apartament 1+1 me siperfaqe totale 77m2, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, ne Rrugen e Thesarit, Fresk.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar, vetem me nje kundrabufe dhe pajisjet e tualetit.

Eshte i pershtatshem per banim ose zyra.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2145
 • Sip. Totale: 77 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 299
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin