• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 140m2

Apartament 3+1+2 per qira (500EUR) - Kompleksi Kolombo, Liqeni i Thate

Komleksi Kolombo, Liqeni Thate Liqeni i Thatë
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 140m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me ashensor, pjese e nje kompleksi te mirenjohur ne Zonen e Liqenit te Thate.
Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nje ambient ndenie + gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar, vetem me kundrabufene.
Eshte i pershtatshem per zyra ose banim.
Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2148
 • Sip. Totale: 140 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 287
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin