• 97m2

Ambient zyrash per qira - Myslym Shyri, Tirane

Rr. "Myslym Shyri", Tirane Myslym Shyri
PËR QIRA

750 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira nje ambient per zyra, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar, i ndodhur ne zonen e Myslym Shyrit, Tirane.

Ambienti eshte i investuar, i shtruar me parket, ndricim i fshehur, dhe i pajisur me parket.

Cmimi i qirase: 750EUR/Muaj.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2149
  • Sip. Totale: 97 m2
  • Dhomë Ndenje: 3
  • Lloji: Office
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 387
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin