• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 110m2

Apartament 2+1+2 + post parkimi (550EUR) - Kompleksi Kolombo, Liqeni i Thate

Kompleksi Kolombo, Liqeni Thate Liqeni i Thatë
PËR QIRA

550 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet me qira apartament + post parkimi i brendshem, me vendodhje te Kompleksi Komlombo, Liqeni i Thate.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte, te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Organizimi: nje korridor shperndares, ambient ndenjie + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete & dy ballkone.

Ofrohet totalisht e mobiluar.

Ne cmimin prej 550Eur eshte i perfshire dhe posti i parkimit , qe ndodhet ne katin -1 te pallatit.

Informacion

 • Referenca: PAZ2153
 • Sip. Totale: 110 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 583
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin