• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 110m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Presidenca, Bllok

Presidenca, Blloku Ish Blloku
PËR SHITJE

360,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2, i pozicionuar ne katin e peste, te nje pallati nga me te administruarit ne zonen e Bllokut, shume prane Presidences.

Organizimi apartamentit: Ambienti i ndenjies + kendi kuzhines, nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2155
 • Sip. Totale: 110 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 465
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: