• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Super Apartament/ Penthouse Per Qera 280m2 - Rr. Dritan Hoxha, Prane Universitetit Zoja E Keshillit Te Mire, Tirane

Laprakë
PËR QIRA

800 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira nje super apartament/penthouse me siperfaqe totale 280m2, pozicionuar ne katin e tete te nje pallati me ashensor, ne Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja e Keshillit te Mire, Tirane.

Te dhena te tjera te apartamentit

- Verande super e bollshme (150m2)
- Mobilim totalisht i ri
- I gjithe apartamenti i shtruar me parket
- Te gjitha ambientet/dhomat spacioze (me hapesire) dhe me pamje panoramike
- kuzhine e vecuar
- elektroshtepiake te reja
- secila nga dhomat disponon kondicionier
- Garderobe e vecuar
- I gjithe apartamenti ofron ndricim natyral gjate gjithe dites
- Veranda eshte e pajisur me pishine

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2201
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 8
  • Lloji: Penthouse
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 117
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin