• 85m2

Apartament 1+1 per shitje (85m2) - Porti Vlore

Porti, Vlore
PËR SHITJE

127,500 €

Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje me siperfaqe 85m2, ndodhet te Portin Vlore.

Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe ndodhet ne katin e 10 banimi (jo i fundit).

Cmimi 1500euro/m2

Informacion

  • Referenca: PAZ2209
  • Sip. Totale: 85 m2
  • Kati: 10
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 417
  • Ka Hipotekë

Property video

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: