• 70m2

Apartament 1+1 (70m2) per shitje - Porti Vlore

Porti, Vlore
PËR SHITJE

105,000 €

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 70m2, me vendodhje zona e Portit Vlore, dhe pamje nga deti.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 (jo te fundit).

Cmimi shitjes: 1500euro/m2

Informacion

  • Referenca: PAZ2210
  • Sip. Totale: 70 m2
  • Kati: 10
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 309
  • Ka Hipotekë

Property video

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: