• 83m2

Apartament 2+1 per qera - Prane Stadiumit Dinamo

Prane Stadiumit Dinamo
PËR QIRA

900 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Apartament 2+1 me siperfaqe 83m2 i pozicionuar ne katin e trete (pallat ekzistues), me vendodhje ne zonen e Stadiumit Dinamo.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe ndodhet ne nje lokacion shume te kerkuar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2212
  • Sip. Totale: 83 m2
  • Kati: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 414
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin