• Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • 273m2

Penthouse 4+1 (273m2) per shitje - Prane Stadiumit Air Albania, Ambasada Amerikane

Prane Air Albania Stadium, Ambasada Amerikane
PËR SHITJE

580,000 €

Përshkrim

Ne Rrugen e Elbasanit prane stadiumit "Air Albania" shitete PENTHOUSE 4+1.
Prona ka nje siperfaqje totale prej 273.5m2.
Penthouse organizohet ne salon ndenje, kuzhine e vecuar, korridor i cili ben shperndarjen ne ambiente, 4 dhoma gjumi, garderobe, dy tualete, depo dhe nje Verande me siperfaqje 50m2 e cila akseson te gjitha ambientet dhe ofron nje pamje panoramike.
I gjithi ambienti eshte i investuar ne menyre shume cilesore, po ashtu dhe pallati eshte i mireadministruar.
Mundesi opsionale per blerje dhe nje post parkimi (i mbyllur) ne katin -1.

Prona disponon certifikate pronesie/hipoteke.

Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2213
 • Sip. Totale: 273 m2
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 8
 • Lloji: Penthouse
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 416
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: