• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 110m2

Apartamente te tipologjive te ndryshme per qera - Park Life Residence

Park Life Residence, Liqeni i Thate Liqeni i Thatë
PËR QIRA

900 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohen per qera apartamente te tipologjive te ndryshme 2+1 & 3+1 ne nje prej residencave me te mirenjohura prane Liqenit te Thate.

Apartamentet jane te pabanuara me pare dhe ofrohen me mobilim krejtesisht te ri.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2215
 • Sip. Totale: 110 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 549
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin