• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 (80m2) per shitje - Uji i Ftohte, Vlore

Uji i Ftohte, Vlore Uji I Ftohtë
PËR SHITJE

108,500 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 70m2, i pozicionuar ne katin e pare, me vendodhje Lagjja Uji i Ftohte, Vlore.

Cmimi i shitjes: 1550EUR/m2.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kompletuar totalisht.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2217
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 350
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: