• 200m2

Ambient per zyra 200m2 - Bllok

Prane Librit Universitar, Tirane Ish Blloku
PËR QIRA

1,700 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira nje ambient spacioz per zyra, me siperfaqe 200m2 i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor ne zemer te bllokut.

Te dhenat per ambinetin:
- Kati 3
- Kubature e Rregullt
- Drite natyrale ne cdo ambient
- Ndricim Led
- Sisitem Kondicionimi

Eshte ideal per zyra marketingu, klinik dentare, Laborantor Mjekesor apo qender kursesh.

Informacion

  • Referenca: PAZ2227
  • Sip. Totale: 200 m2
  • Kati: 3
  • Lloji: Office
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 102
  • Ka Hipotekë

Komoditetet

  • City Center

Kontakto Agjentin