• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 176m2

Apartament 2+1+2+verande per qera (176m2) - Prane Shkolles "Osman Myderizi", prapa Ambasades Amerikane

Prane Shkolles "Osman Myderizi" Liceu Artistik
PËR QIRA

1,000 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera apartament 2+1+2+verande e bollshme, e pozicionuar ne katin e gjashte (pa ashensor).

Apartamenti ka mobilim bashkekohor/modern.

Veranda e bollshme dhe me pamje fantastike i shton me teper vlere apartamentit.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2236
 • Sip. Totale: 176 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 6
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 162
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin