• 187m2

Ambient per zyra me qera 187m2 - Prane Hotel Hilton

Prane Hotel Hilton Kompleksi Delijorgji
PËR QIRA

2,500 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Ambient per zyra me siperfaqe 187m2, i pozicionuar ne katet e larta te nje godine me ashensor, te ndodhur buze Blv "Gjergj Fishta", prane Hotel Hilton.

Ambienti eshte i investuar dhe i organizuar ne disa ndarje.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2250
  • Sip. Totale: 187 m2
  • Lloji: Office
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 99
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin